Evidencni listek neschopenky

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Evidencni listek neschopenky

Výpočet nemocenského - Finance.cz

Dobry den, od 1.1.09 jsem na MD,nyni dvouleta varianta RD.RP mi konci v unoru 2011.Pokud bych v te dobe byla tehotna,ale nemela jeste narok na MD,mohu mezidobi resit nemocenskou? . 2/Jak se neschopenka z dohody počítá?
poradna.finance.cz/mzdy/48683-vypocet-nemocenskeho/

prirucka_08.indd

Záložka - Výplatní lístek  Potlačit tisk na výplatních lístcích:  rodného čísla  nákladů zaměstnavatele  Tisk výplatních lístků i s nulovou mzdou?. evidenční stav 4 (v Nastavení základních parametrů - pokračování). Informace
tco.cz/download/duna_mzdy/prirucka.pdf

novinky s posl.upgr_01_09.rtf

organizací pro neschopenky vzniklé před 1.1.2009. K tomu se váže mnoho změn v nastavení hodnot pro mzdy, evidenční kartě pracovníka, v předzpracování i vyúčtování mezd.. Celková úprava evidence neschopenek a jejich likvidace.
admwin.cz/Predchozi_zmeny.pdf

Microsoft Word - Azprav0309.doc

Pro osvěžení paměti – neschopenky. 1) "Staré" neschopenky vystavené v roce 2008 a pokračující v roce 2009 musí být rovněž zapsány do Evidenčního deníku PN.
albertinum-olu.cz/download/Azprav0309.pdf

SoftStudio

. resp. soubor pro internetové bankovnictví - zajištění podkladů pro účetnictví - vedení mzdových a evidenčních listů - zajištění podkladů pro vystupující zaměstnance (zápočtový list.
softstudio.cz/vma.html

Chybějící evidenční list pro přiznání starobního...

Z něho je patrné, že jeden z bývalých zaměstnavatelů nedodržel svou zákonnou povinnost zasílat evidenční list důchodového pojištění (ELDP). . Mzdové lístky již neschraňuji. . Neschopenka ve státní svátky - na kolik peněz mám nárok?
mojestarosti.cz/poradna...chybejici-evidencni-list-pro-priznani...

Podávací a dotazovací protokol pro e-podání ČSSZ

Podání HPN slouží k zasílání formulářů hlášení pracovní neschopnosti (HPN, jsou elektronickou podobou papírových formulářů rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti, tj. tzv. „neschopenky“) ze zdravotnických zařízení na ČSSZ.
cssz.cz/NR/rdonlyres/2330B900-2B86-4F9A-8CC5-C06C3FCB5B12/0...

Sociální poradna - dávky, příspěvky či mateřská - Bety.cz...

Pokud jste se mezitím rozhodla místo neplacneého volna nastoupit na neschopenku, doporučuji to zaměstnavateli oznámit co nejdříve - přece jen i ústní dohoda platí a Vy jste se ji nyní rozhodla změnit.
bety.cz/poradny/20/Socialni-poradna-davky-prispevky-ci-materska/tag/2641...

Prostřednictvím aplikace eNeschopenky byla odeslána první...

Při evidenci nové pracovní neschopnosti přidělí aplikace pacientovi evidenční číslo pracovní neschopnosti podle pravidel ČSSZ. V případě, že je již v aplikaci o pacientovi veden záznam, jsou po zadání jeho rodného čísla automaticky.
finance.cz/zpravy...aplikace-eneschopenky-byla...

V lednu 2009 se mění povinnosti zaměstnavatele vůči ČSSZ...

Nemocný zaměstnanec nejprve předkládá zaměstnavateli III. díl neschopenky – Rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti k výplatě náhrady mzdy. Pokud bude nemocný 15. den a dále, předkládá zaměstnavateli i IV. díl neschopenky.
podnikatel.cz/clanky/v-lednu-se-meni-povinnosti-zamestnavatele/